Mama neturėtų pamiršti, jog yra dar ir žmona

Dažnai po kūdikio gimimo nutinka taip, jog naujoji mamytė tiek įjunksta į motinystę, jog pamiršta, kad jos dėmesio laukia ir sutuoktinis. Kantriai palaukęs ir vis dėlto nesulaukęs trokštamo dėmesio vyras susiranda veiklos, kuri padėtų jam pamiršti atšalusius santykius arba netgi randa dėmesį ir šilumą pas kitą moterį. Tuomet jau žmona pajaučia, jog jos vyro susidomėjimas ja ir jų santykiai gerokai atšalo ir tik tada susigriebia imtis kažkokių priemonių. Tačiau kartais jau būna per vėlu.

Kad gimus vaikui jūsų ir jūsų vyro santykiai nepablogėtų, kasdien raskite laiko savo mylimajam. Jei yra galimybė, karts nuo karto išeikite kur nors ir praleiskite laiką romantiškai būdami tik vienas su kitu. Tokie dalykai būtini, norint išsaugoti aistrą ir šilumą.

Be to, geri tėvų santykiai vaikui yra svarbūs, kadangi jie suteikia jam saugumo jausmą, kad vaikas augs stabilioje šeimoje. Nors vaikas dažnai konkuruoja su vienu iš tėvų dėl kito meilės, tačiau jaučiasi laimingas, matydamas, jog jo tėvelių santykiai yra šilti ir jausmingi.