Afrodiziakai moterims

Norite, jog kiekviena naktis su mylimuoju būtų karšta ir pašėlusi? Tuomet jums būtini afrodiziakai. Afrodiziakai – tai įvairios medžiagos, skatinančios lytinį potraukį ir aktyvumą. Todėl mes pateikiame jums keletą natūralių, naminių produktų, kurie veikia kaip afrodiziakai. Išmėginkite!

1. Šokoladas

Kai valgome šokoladą, ypač juodąjį, jis mūsų organizme išskiria tam tikras medžiagas, kurios sukelia hormonų judėjimą. Be to, ištrita, jog šios šokolado išskiriamos medžiagos moteris ir merginas veikia labiau nei vaikinus ar virus, taigi nenuostabu, jog mes šokoladą mėgstame labiau nei vyriškosios giminės atstovai.

2. Salierai

Salieruose yra vyriško hormono androsterono, kuris stimuliuoja seksualinę energiją moterų kūne ir organizme. Taigi, gamindamos patiekalus, ypač vakarienę, nepamirškite ir šio ingridiento.

3. Čili pipirai

Čili pipirai įkaitins ne tik jūsų gomurį. Juose yra capsaicino, kuris skatina endorfinų išsiskyrimą, pagreitina medžiagų bei kraujo apykaitą ir apytaką, todėl yra visapusiškai naudingi.

4. Figos

Jau senovėje manyta, jog šis egzotiškas vaisius atneša meilę ir didelį derlių. Be to, šį vaisių dievino Kleopatra, todėl manoma, kad būtent jo dėka jai taip sekėsi meilėje.

5. Česnakai

Ši daržovė sukelia geismą. Todėl jeigu jūsų partneris nieko prieš česnakų kvapą iš burnos, prieš griūdamos į lovą su mylimuoju galite drąsiai juo pasmaguriauti. Arba pasiūlykite ir jam, tuomet kvapas netrukdys ir karšta bus naktis.

6. Medus

Meduje yra boro, kuris skatina seksualinę energiją bei pagreitina orgazmą. Ir kas galėjo pagalvoti?  Ne ti sau, bet ir mylimąjam prieš naktį į arbatą idėkite bent po šaukštelį, ir seksas bus karštesnis, ir miegas saldesnis.

7. Muskatas

Daugelis kultūrų jau senovėje muskatą laikė afrodiziaku. Vien tik jo kvapas nuteikia romantiškai…

Parengta pagal: www.ledi.lt